Філософи та релігієзнавці Житомира завітали на екскурсію до Оліївської сільської ради

Дата: 16.06.2020 16:57

Культура, освіта, соцзахист, релігійне життя громади та інші напрямки роботи держструктури, а також проблемні питання та їх вирішення, - обговорили гості разом з нашими фахівцями. Також одним з основних питань став вплив карантину на роботу сільської ради та на жителів ОТГ.

«Це досить цікавий досвід. Сьогодні ми побачили  роботу  чиновників різних сфер і поставили питання, які нас турбували,  що є важливим у подальших дослідженнях нашої команди.  Оліївська ОТГ є «молодою» громадою, яка на наш погляд, вже встигла чудово реалізуватися та проявити себе у різних напрямках своєї діяльності», - розповіли учасники клубу.

Окрім того, гості завітали до Троковицької Свято-Троїцької церкви, яка є пам'яткою архітектури національного значення. Церква славиться своєю унікальністю. Депутат Оліївської сільради  Артем Морозюк провів для учасників клубу екскурсію святинею, а його колега Віктор Рудик ознайомив гостей з артефактами козацьких часів.