Реконструкція вуличного освітлення у Довжику на стадії завершення

Дата: 15.06.2020 14:54

Роботи з встановлення та заміни вуличного освітлення у с. Довжик, Троковичах та  Крошенському масиві підходять до завершення. Тож, на сьогодні, за словами начальника відділу будівництва, архітектури, ЖКГ, благоустрою та інфраструктури Оліївської сільської ради Василя Городнюка, неселені пункти оснащені - 250 ліхтарями у Довжику, більше 20 ліхтарів освітлюють центральну вулицю Троковичів та 72 у районі Крошенського масиву.

Жителі Троковичів згадують, - такі ліхтарі освітлювали вулиці близько 20 років тому. Проте, з часом про них забули і перестали ними займатися, а тепер знову полагодили та встановили нові.

Також, в майбутньому, планується переобладнання вуличного освітлення у с.Світин.