Зафіксовано нові випадки відключення електропостачання без попереджень

Дата: 09.06.2020 20:47

До Оліївської сільської ради надходить багато скарг на відключення електроенергії без попередження.

Сільською радою було направлено лист керівнику АТ «Житомиробленерго» з проханням надавати якісні послуги та пояснити причини відключень. Відповіді поки що не отримали, у той же час неприємні «сюрпризи» продовжують мати місце.

Так сьогодні чергові скарги надійшли від жителів Світина.

«Дуже прикро, що такі відключення - на руку злодіям. Адже відключення відбуваються в темну пору, а крадіям цього й треба! Якщо має бути відключення - відключайте вдень, попереджайте! Але вночі і без попередження - так не можна! Хто відповідатиме за соціальну напругу?!»,- запитують громадяни.

Як повідомили жителі, на їх звернення Зарічанський РЕМ відповів, що вони попереджали Сільську раду. Доводимо до відома жителів, що повідомлення було, але мова йшла про 28 травня, і відключення мало відбутися у зв’язку з ремонтними роботами. Про те, що світло раптово гаснутиме посеред ночі, ніхто не повідомляв. Та й важко уявити, що вночі можуть проводитися планові ремонтні роботи.

Шановні жителі! Оліївська сільська рада тримає це питання на контролі та буде шукати всіх можливих шляхів повпливати на ситуацію.