A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Оліївська громада
Житомирська область, Житомирський район

Відновлено заїзд маршрутного таксі в Некраші

Дата: 05.06.2020 13:37
Кількість переглядів: 444

   Оліївська сільська рада досягла згоди з перевізником щодо заїзду маршрутного таксі «Житомир-Головино» (відправлення з залізничного вокзалу о 20.30) в село Некраші.

   Починаючи з 4 червня автобус заїжджає в Некраші і далі рухається за звичним графіком в напрямку Головино. Дане рішення є тимчасовим до прийняття найбільш оптимального варіанту вирішення наявної проблеми.

   Після послаблення карантинних обмежень і відновлення пасажирських перевезень, останній рейс Житомир-Некраші був відсутній. З цього приводу надійшла велика кількість звернень від громадян на «гарячу лінію» Оліївської сільської ради.

   Керівництвом сільської ради велися перемовини з перевізником щодо вирішення цієї проблеми. Хочемо підкреслити, що даний перевізник завжди відгукується на пропозиції сільської ради та запити громади, постійно перебуває на контакті з громадськістю та оперативно вирішує актуальні питання. Зокрема, під час карантинних обмежень цим перевізником було забезпечено підвіз медиків до місць роботи, а також підвіз працівників АЗС, продуктових магазинів, представників поліції, ДСНС та інших громадян, які забезпечували стабільність та безпеку в суспільстві.

    Як ми повідомляли, на численні звернення громадян, які надходили на гарячу лінію, відновлений рух маршрутного таксі «Житомир-Світин». 

    З 1 червня відновлено безкоштовний пільговий проїзд.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора