A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Оліївська громада
Житомирська область, Житомирський район

В Оліївській громаді відзначили День захисту дітей

Дата: 02.06.2020 11:16
Кількість переглядів: 268

   Враховуючи карантинні обмеження, у зв’язку з розповсюдженням захворювання COVID-19, на території Оліївської сільської ради все таки відбулися заходи до Дня захисту дітей. 

   28 травня 2020 року на засіданні виконавчого комітету розглянуто питання «Про стан соціального захисту дітей на території Оліївської сільської ради» та прийнято відповідне рішення.

   З 10 по 31 травня поточного року відповідно до Положення про фестиваль дитячого малюнку «Моя громада – моя країна!», затвердженого розпорядженням Оліївського сільського голови,  діти шкільного віку, які проживають на території  громади, проявили свої творчі здібності та висловили власну думку про оточуючий світ у формі малюнків в режимі онлайн. 81 творча робота, що надійшла від дітей, була розміщена на офіційному сайті сільської ради у рубриці «Дитячий альбом», ознайомитись з якими може кожен охочий. Також слід зазначити, що активну участь у фестивалі взяли учні Оліївської, Кам’янської, Некрашівської гімназій та Троковицького природничо-екологічного ліцею, а також дошкільнята.

   Окрім того, аби підтримати  дітей, які залишились без батьківського піклування та виховуються у сім’ях наших громадян, родини з дітьми, які з різних причин перебувають у складних життєвих обставинах, керівництвом ради прийнято рішення надати гуманітарну допомогу у вигляді продуктів харчування 50 дітям зазначеної категорії. Вищезазначену допомогу працівники соціальної сфери  доставили дітям за їх місцем проживання напередодні свята.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора