Оліївська громада
Житомирська область, Житомирський район
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Увага! Інформація для батьків!

Дата: 29.05.2020 12:04
Кількість переглядів: 1525

Про зарахування дітей, зареєстрованих на території  Оліївської об’єднаної  територіальної громади, до закладів загальної середньої освіти, закладів дошкільної освіти, розташованих на території м. Житомира і заснованих на комунальній формі власності

Рішенням виконавчого комітету Житомирської міської ради від 26.05.2020  № 583 затверджено Порядок надання Житомирською міською об’єднаною територіальною громадою освітніх та інших послуг. 

Відповідно до зазначеного Порядку об’єднані територіальні громади звертаються до департаменту освіти Житомирської міської ради з клопотанням  щодо влаштування дітей та учнів до навчальних закладів Житомирської міської об’єднаної територіальної громади.

З метою формування списку дітей, зареєстрованих  на території  Оліївської об’єднаної  територіальної громади, для зарахування у заклади освіти м. Житомира (дошкільні заклади, заклади загальної середньої освіти), батькам таких дітей необхідно звернутися до відділу освіти апарату Оліївської сільської ради (с. Оліївка, вул. Садова,4, територія заводу "Кромберг енд Шуберт Україна"). Для написання письмової заяви необхідно пред’явити паспорт та свідоцтво про народження дитини.

Прийом громадян – з 1 червня (понеділок - п’ятниця, з 8 до 16 години, обідня перерва з 13.00 до 13.45). Обов’язковий масочний режим.


Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)

Додати коментар


« повернутися

Коментування статті/новини

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора