A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Оліївська громада
Житомирська область, Житомирський район

Анатолій Мельниченко: «Ми прагнемо бути ближчими до громадян»

Дата: 26.05.2020 17:38
Кількість переглядів: 403

   Розпочала роботу «гаряча лінія» Оліївської сільської ради. Її мета - максимально швидко вирішувати питання, які хвилюють громадян.

   На «гарячу лінію» можна зателефонувати за номером (096) 24-10-775 в робочий час: з понеділка по четвер з 8:00 до 17:00, у п’ятницю з 8:00 до 15:45 (обідня перерва з 13:00 до 13:45).

   За всіма зверненнями спеціалісти сільської ради дадуть офіційні відповіді, які будуть надіслані на адреси, вказані жителями. Варто підкреслити, що при стандартній формі звернень до сільської ради, згідно чинного законодавства, відповідь має бути дана протягом 30 днів. У випадку звернення на «гарячу лінію», у Оліївській сільській раді обіцяють максимально пришвидшити термін надання відповіді.

   «Ми започаткували «гарячу лінію», аби бути ближчими до громадян. Прагнемо, щоб для наших земляків було комфортніше звертатися до сільської ради. Жителі можуть безпечно, знаходячись вдома, зателефонувати до нас і отримати в найкоротший термін відповідь на свою домашню адресу. Оліївська сільська рада відкрита до спілкування з земляками і прагне спільно працювати над вирішенням актуальних завдань», - наголошує секретар ради Анатолій Мельниченко.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора