Чужих дітей не буває!

Дата: 22.05.2020 17:16

Фото без описуПід час карантину з приводу поширення захворювання COVID-19 в полі зору Оліївської сільської ради як органу опіки та піклування перебували діти, які потребують уваги та соціальної підтримки. Структурними підрозділами, які опікуються дітьми, дистанційно постійно здійснюється взаємодія з батьками та законними представниками дітей.

З метою підтримки дітей, які залишились без батьківського піклування та виховуються в сім’ях громадян на території Оліївської сільської ради, сімей з дітьми, які з різних причин перебувають у складних життєвих обставинах,  керівництвом ради прийнято рішення надати гуманітарну допомогу у вигляді продуктів харчування 50 дітям зазначених категорій.

До вашої уваги фоторепортаж.