A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Оліївська громада
Житомирська область, Житомирський район

Висловлюємо вдячність лікарям!

Дата: 19.05.2020 15:50
Кількість переглядів: 369

   19 травня – Всесвітній день сімейного лікаря. Цьогоріч в Україні вперше офіційно відзначають дане свято.

 

   6 грудня 2017 року Кабінет Міністрів України затвердив Указ Президента щодо запровадження в Україні нового професійного свята – Дня сімейної медицини, який відзначатиметься щороку 19 травня.

   У світі професійне свято сімейних лікарів відзначають 19 травня ще з 2010 року. За ініціативи Всесвітньої ради сімейних лікарів WONCA, в яку також входить й Українська асоціація сімейних лікарів, і був започаткований Всесвітній день сімейного лікаря.

Сімейна медицина – єдиний вид медичної допомоги, що стосується кожного. Як констатує Міністерство охорони здоров’я України, 80% усіх звернень з приводу медичної допомоги відбуваються саме на цьому рівні. Важливість даного фаху продемонстрували й перші результати національної кампанії «Лікар для кожної сім’ї», в ході якої 72,6% осіб, що підписали декларації з лікарями первинної медичної допомоги, обрали саме сімейних лікарів. Тож важливість сімейної медицини в системі охорони здоров’я важко переоцінити.

   Важливість роботи сімейних лікарів, як і всіх медичних працівників, Україна, як і весь світ, відчула з поширенням коронавірусу в цьому році. Міністерство культури та інформаційної політики України, в рамках підтримки комунікаційної кампанії з висловлення вдячності лікарям за їхню роботу щодо подолання поширенню в Україні коронавірусу COVID-19, підготувало тематичну соціальну рекламу.

   Дана кампанія проходить в рамках загальнонаціональних карантинних заходів з протидії поширенню коронавірусу COVID-19.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора