Європа починається з кожного нашого села, з кожної вулиці!

Дата: 16.05.2020 14:59

Фото без опису   Шановні жителі Оліївської громади! Сьогодні в Україні відзначається День Європи.

Рішення щодо відзначення Дня Європи в Європейському Союзі було прийнято у 1985 році на Саміті Ради ЄС у Мілані.  З травня 2003 року День Європи святкується і в нашій державі.

Ми повинні пам’ятати, що географічний центр Європи знаходиться саме в Україні. Тому, говорячи про Європу, ми маємо утверджувати наші українські  традиції і зробити все, аби рівень життя і стандарти у всіх сферах в нашій державі були на рівні розвинутих країн Європи.

У цей день українці мають нагоду не лише поділилися один з одним захопленими враженнями від перебування в країнах Європи, а й подумати, що кожен з нас може зробити, аби у нас були такі ж чисті вулиці і такі ж якісні послуги, як у Європі.

Ми маємо спілкуватися з Європою не як «бідний родич» - маємо зробити все можливе тут, у своїй країні, аби ми дійсно могли на рівних спілкуватися з нашими європейськими партнерами. Потрібно, щоб кожен почав будувати Європу в Україні, починаючи з власної вулиці, власного села, власного міста.

Вітаємо жителів нашої громади з Днем Європи та бажаємо всім міцного здоров’я, добробуту та стабільності і розвитку нашій Батьківщині! Сьогоднішнє свято вкотре нагадує нам, що Європа як символ якості життя, поваги до людини, символ тандему прав та відповідальності починається не за кордоном України – вона починається з кожного з нас, де б він не був.

З повагою,

секретар Оліївської сільської ради