A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Оліївська громада
Житомирська область, Житомирський район

Мінінфраструктури розробило план відновлення пасажирського сполучення

Дата: 12.05.2020 17:44
Кількість переглядів: 383

   Жителів нашої громади хвилює питання відновлення перевезень на приміському транспорті. Оліївська сільська рада звернулася з цим питанням до Житомирської міської ради, яка є замовником перевезень. Водночас стало відомо про те, що Міністерство інфраструктури розробило план відновлення регулярного пасажирського сполучення, який планується проводити в 3 етапи.

   Так, перший етап передбачає запуск з 22 травня міських автоперевезень (крім маршрутних таксі) та приміських перевезень (у межах одного району).

      З 29 травня планується запуск внутрішньообласних автоперевезень. Також до 50% приміських поїздів і 42 пари поїздів далекого сполучення категорії "Інтерсіті+", "Нічний експрес": у західному напрямку – 11 пар, у південному – 10, у дніпровському – 6, у східному 12, в азовському – 3.

     Також з 29 травня планується запуск внутрішнього авіасполучення.

 Другий етап передбачає запуск з 9 червня міжобласних і міжнародних автоперевезень, в тому числі маршрутних таксі.

З 12 червня планується запуск 100% приміських поїздів, які курсуватимуть у світлий час доби, а також всіх пасажирських поїздів згідно з графіком.

  Третій етап планується після завершення карантину і передбачає запуск поїздів міжнародного сполучення та сезонних поїздів. А також запуск міжнародного авіасполучення в країни, які відкрили аеропорти для прийому/відправки міжнародних рейсів.

    Звертаємо увагу на те, що цей план, опублікований УНІАН, поки що не затверджений Кабінетом міністрів і може змінитися.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора