У День Перемоги воїни-інтернаціоналісти традиційно вшанували побратимів

Дата: 11.05.2020 12:42

Ось уже двадцять років існує традиція збиратись воїнам-інтернаціоналістам у Некрашах у День Перемоги.

З року в рік з’їжджалися побратими з далеких доріг, аби вшанувати своїх батьків, дідів, які пройшли страшними дорогами війни, а також побратимів, яких об’єднав Афганістан. Цьогоріч, у зв’язку з відомими обставинами, зустрілися в тісному колі. Але традиційно з самого ранку привітали один одного по телефону та згадали добрим словом тих, хто далеко від рідного дому.

Гарну традицію багато років підтримує депутат Оліївської сільської ради Михайло Котвіцький. Сьогодні, як ніколи, важливо підтримувати істинні цінності, показувати приклад наших батьків, дідів, прадідів сучасній молоді.

Традиційно поклали квіти до братської могили на кладовищі в Некрашах та до могил своїх покійних побратимів – воїнів-інтернаціоналістів – Івана Блідуна та Сергія Ноніка.

У цей день багато згадували минуле й говорили про сучасне – те, що хвилює. Воїни-інтернаціоналісти Іван Горкуша та Юрій Онищук сьогодні тримають руку на пульсі подій, беруть активну участь у житті громади. І мудрим словом, і невтомною працею виховують молоде покоління. Їм тоді було не байдуже, як житимуть люди у далекому Афганістані, тому не задумуючись пішли виконувати свій громадянський і людський обов’язок. І сьогодні їм не байдуже, як будуть жити земляки у рідному краї, як буде розвиватись громада. І їхній приклад надихає усіх нас жити, працювати во благо ближніх.