Оліївська сільська рада вітає "Кромберг енд Шуберт Україна ЖУ" з поступовим виходом з карантину

Дата: 01.05.2020 11:21

Одне з найбільших підприємств "Кромберг енд Шуберт Україна ЖУ" починає поступово відновлювати свою діяльність. Поки що це відбувається у тестовому режимі в умовах посилених заходів безпеки, аби запобігти поширенню респіраторних захворювань.

«Ми робимо все можливе, аби забезпечити працівників необхідним задля їхньої безпеки та поступово залучаємо їх до роботи», - повідомляють представники "Кромберг енд Шуберт Україна ЖУ".

«Оліївська сільська рада весь цей час була на постійному контакті з представниками заводу. І ми раді продовжити співпрацю та сподіваємося, що невдовзі все стане на свої місця - ми забудемо про слово «вірус», а наші жителі зможуть працювати як раніше»,- підкреслює секретар Оліївської сільської ради Анатолій Мельниченко.