З Оліївської громади відправили допомогу постраждалим жителям Овруччини

Дата: 29.04.2020 10:27

Близько тонни продуктів, генератор та бензин відправили представники Оліївської територіальної громади жителям двох сіл Овруцького району, які знищив вогонь внаслідок лісових пожеж 10 днів тому.

Про це Суспільному розповів секретар Олїівської сільської ради Анатолій Мельниченко.

Він також сказав, що гроші на допомогу погорільцям зібрали працівники апарату сільської ради та місцеві депутати. Закупили харчі першої необхідності – крупи, цукор, сіль, борошно, олію, макаронні вироби, солодощі, а також генератор.

28-го квітня гуманітарний вантаж – загалом 100 пакетів – передали за призначенням у села Магдин та Личмани.

"Перш, ніж передати допомогу в Овруцький район, ми зв’язалися із керівником райдержадміністрації. Він озвучив проблеми місцевих жителів, які втратили дах над головою через пожежі. Зокрема, він і сказав, що їм потрібен генератор, бо там немає електропостачання, і бензин. Також розповів, що продукти теж не будуть зайвими", - сказав Анатолій Мельниченко.

Близько 15-тої години гуманітарний вантаж отримали жителі сіл Магдин та Личмани. Заступниця голови Овруцької районної ради Ірина Михайлецька розповіла, що всі пакунки рознесли за призначенням. Селяни вдячні. За її словами, окрім харчів, у погорілі села сьогодні потрібні будівельні матеріали.

"Ми дуже просимо шифер, рубероїд, цемент, вогнетривку цеглу, цвяхи. І, будь ласка, якщо не можете передати, то приїжджайте самі, допоможете будувати", - звернулася Ірина Михайлевська.

Ірина Володимирівна також сказала, що гуманітарна допомога надходить від жителів інших сіл району, а також Малинського, Коростенського, Народицького, інших районів Житомирщини та всієї України.

Нагадаємо: лісові пожежі в Овруцькому районі розпочалися 16-го квітня. Вогонь перекинувся на людські помешкання. Через це повністю згоріло декілька сіл. Місцевих жителів евакуювали до сусідніх населених пунктів. 18-го квітня люди повернулися додому.

За інформацією телеканалу UA: Житомир