Рішення про проведення позачергової сесії Оліївської сільської ради скасовано

Дата: 15.04.2020 16:12

Розпорядженням Оліївського сільського голови від 15.04.2020 р. скасовано попереднє рішення про скликання позачергової сесії Оліївської сільської ради.

У розпорядженні йдеться:

«З метою активізації заходів та дій із запобігання поширенню коронавірусу СОVІD-19 на території Оліївської сільської ради, відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», враховуючи постанову Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року  211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу СОVІD-19», розпорядження Кабінету Міністрів України від 25.03.2020  338-р «Про переведення єдиної державної системи цивільного захисту у режим надзвичайної ситуації», посилення обмежувальних заходів під час Великодних свят та з метою запобігання поширенню на території Оліївської об'єднаної територіальної громади коронавірусу СОVІD-19:

1. Скасувати розпорядження Оліївського сільського голови  «Про скликання позачергової 34 сесії VIІ скликання» від 14.04.20 р.  58».