А ти підписав договір з сімейним лікарем???!!!

Дата: 06.04.2020 13:01

Шановні громадяни! Нагадуємо про важливість дотримання правил карантину. Відсьогодні в Україні істотно посилені обмеження карантину через коронавірус. На вулицю не можна виходити без документів, а в громадських місцях запроваджено "масковий режим". Детально про нові правила карантину і список всіх заборон читайте ЗА ПОСИЛАННЯМ!

Важливо дотримуватися особистої гігієни, а при поганому самопочутті звернутися до свого сімейного лікаря.

Хто ще не підписав декларації з сімейним лікарем, це варто зробити терміново!

Оберіть лікаря, якому довіряєте. Якщо не знаєте, кого обрати — зверніться за порадою до рідних, друзів чи колег, які вже мають декларацію. Обирати можна не лише серед комунальних закладів, а й серед приватних, які уклали договір з НСЗУ

На території нашої громади працюють два сімейних лікарі:

Громушко Катерина Опанасівна: (096) 726-26-42;

Матушевський Вадим Андрійович (097) 821-80-90.

Ознайомитися з іншими сімейними лікарями нашого регіону, переглянути години прийомів, записатися на прийом тощо можна на сайті helsi.me.

Також можна ознайомитися з сімейними лікарями КП «ЦЕНТР ПМСД» Житомирської міської ради за посиланням: likar.center.

Зручно записатися онлайн до медичних закладів Житомира та Житомирського району можна на сайті Поліклініка без черг.

ЯК ОБРАТИ ЛІКАРЯ ТА УКЛАСТИ З НИМ ДЕКЛАРАЦІЮ?

Ви маєте право обрати собі лікаря, який надає первинну медичну допомогу (сімейного лікаря, терапевта чи педіатра), незалежно від зареєстрованого місця проживання. Для подання декларації необхідно прийти до лікаря на прийом і повідомити йому про бажання укласти з ним декларацію. Щоб не втрачати час при укладанні декларації, доповніть свої дані в особистому кабінеті на сайті helsi.me.

З собою потрібно мати:

• документ, що посвідчує особу;
  • ІПН (реєстраційний номер облікової картки платника податків);
  • мобільний телефон.

Зверніть увагу, що Вам мають надати друкований екземпляр декларації.

Лікар може відмовитися прийняти від Вас декларацію лише у випадку, якщо Він набрав рекомендовану кількість пацієнтів (сімейний лікар - 1800, терапевт - 2000, педіатр - 900). Кількість декларацій, які подані лікарю, можна подивитися на сайті НСЗУ.

НИЖЧЕ до Вашої уваги наочна інформація з даної тематики