Для підвезення медпрацівників запровадять ще один спеціальний рейс Черняхів-Житомир

Дата: 28.03.2020 15:14

Фото без опису  Оліївська сільська рада продовжує піклуватися про медичних працівників. Приємно підкреслити, що проблему розуміють та намагаються оперативно вирішувати в Житомирській обласній державній адміністрації.

Як ми повідомляли, з понеділка, 30 березня, Житомирською ОДА прийнято рішення запровадити спеціальний регулярний рейс для підвезення медичних працівників за маршрутом Некраші - Троковичі - Піщанка - Оліївка - Житомирська обласна лікарня ім. О.Ф. Гербачевського.

Графік руху автобуса:

Виїзд із с. Некраші:

06:10; 10:10; 15:10

Відправлення від Обласної лікарні ім. О.Ф. Гербачевського:

08:40; 13:20; 17:50

Крім того, з понеділка, 30 березня, буде запроваджено ще один спеціальний регулярний рейс для підвезення медичних працівників за маршрутом Черняхівська районна лікарня – Велика Горбаша – Троковичі – Піщанка – Оліївка - Житомирська обласна лікарня імені О.Ф. Гербачевського.

Графік руху автобуса:

Відправлення від Черняхівської лікарні:

06:35; 07:20; 10:30; 13:00; 17:00

Відправлення від Обласної лікарні ім. О.Ф. Гербачевського:

07:50; 10:20; 14:20; 17:20; 18:50

(По місту Житомиру автобуси курсуватимуть вулицями Івана Франка, Хлібна, Михайла Грушевського (колишня Котовського), Покровська (колишня Щорса)

Звертаємо увагу на те, що жителі нашої громади працюють не лише в Обласній лікарні ім. О. Ф. Гербачевського, а й у КП «Лікарня №1» та «Лікарня №2» Житомирської міської ради, інших медзакладах. Оліївська сільська рада звертається до керівників  медичних закладів з проханням врахувати вказані графіки спеціальних рейсів та у разі потреби скоригувати графіки роботи своїх працівників.