УВАГА! Інформація від Пенсійного фонду України!

Дата: 26.03.2020 08:20

ШАНОВНІ ГРОМАДЯНИ! Відповідно до Протоколу №3 позачергового засідання обласної комісії з питань техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Житомирської обласної державної адміністрації, прийом громадян в період надзвичайної ситуації Житомирським районним відділом обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Житомирській області буде проводитись  в телефонному режимі  та шляхом  дистаційного обслуговування.

ЗВЕРТАЄМО ВАШУ УВАГУ! Наразі, більшість питань можна вирішити без особистих візитів до сервісного центру, скориставшись онлайн сервісами вебпорталу Пенсійного фонду України, зокрема:

- подати заяву про призначення пенсії та перерахунок проводиться в “один дотик”;

отримати довідки, достовірність яких підтверджується QR-кодом (форми ОК-5/ОК-7, довідка про розмір пенсії, відомості про виплачену заробітну плату, сплачені на користь особи страхові внески, набутий страховий стаж, інші);

- перевірити відомості про трудову діяльність («Електронна трудова книжка»);

провести прогнозний розрахунок майбутньої пенсії за віком за допомогою сервісу «Пенсійний калькулятор»;

- подати Анкету застрахованої особи для внесення/зміни/уточнення даних в Реєстрі застрахованих осіб;

- подати звернення (пропозицію тощо);

- активувати послугу безкоштовного СМС-інформування (щодо призначення/перерахунку пенсії; сплати страхових внесків роботодавцем та страхового стажу особи).

З 16.03.2020 року прийом громадян буде проводитись тільки з невідкладних питань:

- оформлення виплати допомоги на поховання;

- призначення пенсії з дня подачі заяви (після трьохмісячного терміну).

Для  вирішення індивідуальних питань, пропонуємо телефонувати до

Житомирського районного відділу обслуговування громадян

+380679009460

+380637336299