Відбудеться тренінг-програма для лікарів «МИСТЕЦТВО ЛІКУВАННЯ: післядипломний курс професійного вдосконалення»

Дата: 19.03.2020 10:38

Фото без описуВсеукраїнська громадська організація «Асоціація превентивної та антиейджинг медицини» повідомляє про Тренінг-програму для лікарів «МИСТЕЦТВО ЛІКУВАННЯ: післядипломний курс професійного вдосконалення», яка у зв’язку із карантином буде проходити в он-лайн режимі 20 та 21 березня 2020 р. для лікарів м. Житомир та Житомирської області.

Тренінг-програма для лікарів «МИСТЕЦТВО ЛІКУВАННЯ: післядипломний курс професійного вдосконалення» буде проводитись он-лайн з трансляцією через сайт Асоціації www.apam.org.ua та на YouTube каналі   www.youtube.com/apamua 20 та 21 березня 2020р. з 9.00 до 16.30.

Захід  проходить за сприяння  Міністерства  охорони  здоров’я  України, ГО «Академія розвитку медичної освіти», Національного медичного університету імені О.О.Богомольця (Київ), Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика (Київ), Харківського національного медичного університету, Харківської медичної академії післядипломної освіти, Департаменту охорони здоров’я Харківської обласної державної адміністрації.

До перегляду он-лайн програми запрошуються лікарі-терапевти, лікарі загальної практики сімейної медицини, кардіологи, педіатри, неврологи, гастроентерологи, ендокринологи, пульмонологи, тощо.

Попередня реєстрація на перегляд обов’язкова: www.bit.ly/ml-kharkiv2

Кожен із зареєстрованих учасників по проходженню повного онлайн- курсу отримає сертифікати для врахування їх при атестації на присвоєння (підтвердження) лікарської кваліфікаційної категорії відповідно до наказу МОЗ України від 22.02.2019 №446:

• про участь у науковій програмі в онлайн режимі (8 балів за 2 дні по 8 годин);
  • про участь в тренінг-програмі (15 балів);
  • сертифікат дійсного члена ВГО «Асоціація превентивної та антиейджинг медицини».

Разом з сертифікатами всі учасники отримають Syllabus «Ліки України» зі всіма слайдами доповідей, представлених на Тренінгу.

Організатори сподіваються, що проведення такого заходу в умовах карантину сприятиме значному покращенню здоров’я населення та попередить поширення COVID-19 серед населення м. Житомир та Житомирської області зокрема та у країні в цілому, оскільки нові знання та обмін досвідом допоможуть покращити якість надання медичної допомоги пацієнтам.

Попередня реєстрація на перегляд обов’язкова: www.bit.ly/ml-kharkiv2 Трансляція буде відбуватися за посиланнями: www.apam.org.ua та

www.youtube.com/apamua

20 та 21 березня 2020р. з 9.00 до 16.30.

Участь у тренінг-програмі - безкоштовна, внески відсутні.

Зберігаємо спокій. Не піддаємось паніці. Працюємо разом!

Контактна особа: Анна Кузнецова + 38 (050) 447-30-75,  apam.info@gmail.com