Триває підготовка Національного проєкту «Родинна Слава»

Дата: 23.03.2020 08:49

Родина - одна з найбільших цінностей, створених людством за всю історію свого існування. На сучасному етапі розвитку держави важливою є проблема збереження здоров’я нації та зміцнення соціального інституту родини.

УІВЦ «Галактика» спільно зі Спілкою освітян України проводить підготовку Національного проєкту «Родинна Слава», покликаного привернути увагу до зміцнення інституту сім’ї в нашому суспільстві, основного елементу, який є оберегом людських цінностей.

У рамках проєкту готується висвітлення особистих родинних успіхів, які показують приклад міцної сім’ї, духовного і морального розвитку молодого покоління, гармонію сімейного благополуччя на сторінках Книги пошани, відзначення та вшанування українських сімей, які є прикладом для наслідування, громадською відзнакою «Родина року – 2020», почесними грамотами.