Звернення секретаря Оліївської сільської ради щодо ситуації з коронавірусом

Дата: 17.03.2020 18:41

Фото без описуСекретар Оліївської сільської ради Анатолій Мельниченко на своєму Ютюб-каналі опублікував звернення щодо ситуації з коронавірусом.

До Вашої уваги текст звернення:

«Оліївська сільська рада, як і весь світ, вживає всіх можливих заходів для протидії поширенню коронавірусу. Раніше були закриті на карантин наші навчальні заклади. Відмінені всі масові заходи. Сьогодні на засіданні виконавчого комітету прийняли рішення обмежити роботу закладів ресторанного господарства, сфери послуг (мова йде про кафе, ресторани, ринки, що діють на території громади). Працювати в звичному режими залишаються продуктові магазини та АЗС.
    Скасовано особистий прийом громадян посадовими особами, обмежено прийом працівниками Центру надання адмінпослуг та представниками відділів Оліївської сільської ради. У разі виникнення екстреної потреби, в сільській раді будуть присутні чергові працівники.
     Звернутися з нагальними питаннями до сільської ради ви можете письмово - для письмових звернень встановлено скриньку в адмінприміщенні сільської ради в селі Оліївка. Також звернутися можна через електронну пошту або за телефонами, вказаними на офіційному сайті ради.
     Посилено увагу за станом здоров’я наших співгромадян. Керівникам підприємств, установ та організацій рекомендовано посилити контроль за санітарним станом об`єктів, забезпечити виконання протиепідемічних заходів у повному обсязі.
     Буде закуплено необхідну кількість засобів захисту для проведення прийому громадян в медичних закладах.
     Хочу закликати опонентів припинити чвари та об’єднати зусилля в піклуванні про життя та здоров’я наших громадян.
     Згідно статистики, найбільш вразливими є представники старшого покоління. Маємо ідею, як підтримати їх у цій ситуації. Зараз шукаємо механізм, як максимально допомогти людям поважного віку з продуктами харчування та іншими необхідними засобами. Про що повідомимо додатково.
     Закликаю всіх не впадати в паніку і дотримуватися простих правил безпеки, рекомендованих науковим співтовариством:
- регулярно обробляйте руки спиртовмісним засобом або ретельно мийте з милом не менше 20 секунд;
- не торкайтеся руками очей, рота та носу;
- дотримуйтеся дистанції в громадських місцях, обмежте соціальну активність, а при зустрічі тримайтеся від людей на відстані 2 метрів;
- якщо погано почуваєтесь, залишайтеся вдома. При підвищенні температури, появі кашлю, утрудненні дихання - негайно зверніться за медичною допомогою;
- дотримуйтеся рекомендацій органів охорони здоров’я та своїх роботодавців щодо охорони себе та оточуючих від СОVID-19.

Будьте здорові, бережіть себе та один одного!»