A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Оліївська громада
Житомирська область, Житомирський район

Дякуємо добровольцям України за Подвиг!

Дата: 14.03.2020 14:51
Кількість переглядів: 348

   14 березня відзначають День українського добровольця. Саме добровольці були одними з перших, хто у 2014 році став на захист України на початку війни на Донбасі.

   Ця дата вибрана не випадково: саме 14 березня 2014 року прямо з Майдану перші добровольці вирушили на тренувальну базу у Нових Петрівцях, що під Києвом. Так розпочався бойовий шлях першого добровольчого батальйону.

   Саме завдяки добровольцям – їхній мужності, відданості національним інтересам і щирому патріотизму вдалося зупинити агресора, дати змогу мобілізувати сили в тилу й озброїти армію. Загалом у конфлікті на сході України брали участь майже 40 добровольчих батальйонів. Переважна більшість із них згодом перетворилася на військові частини силових структур.

   День українського добровольця встановлений 17 січня 2017 року Верховною Радою України з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, посиленню суспільної уваги та турботи до учасників добровольчих формувань та на підтримку ініціативи громадськості.

   Шановні захисники України! Оліївська сільська рада приєднується до всіх щирих слів, сказаних на Вашу адресу! Дякуємо за Подвиг! Дякуємо за те, що здобували тоді і здобуваєте сьогодні мирне небо над Україною! Вічна слава живим і вічна пам'ять полеглим Героям! Дякуємо матерям, які виховали славних синів України!

 

З повагою,

секретар Оліївської сільської ради

Анатолій Мельниченко

та депутатський корпус

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора