A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Оліївська громада
Житомирська область, Житомирський район

Вітаємо з Днем землевпорядника!

Дата: 14.03.2020 16:44
Кількість переглядів: 287

    Щорічно в другу суботу березня в Україні відзначається День землевпорядника.

Професійне свято землевпорядників запроваджено з 1999 року, коли Указом Президента № 1556/99 була підтримана ініціатива Державного комітету України з земельних ресурсів і Спілки землевпорядників України.

   Розвиток суспільства в усі часи був пов’язаний з землею, яка і зараз залишається головним засобом для існування людства і джерелом суспільного багатства.

   Сучасний землевпорядник – це фахівець в галузі державного управління, економіки, екології, права, сільського господарства, територіального планування, геоінформатики, який вміє якісно і на високому кваліфікаційному рівні готувати управлінські й проектні рішення, розробляти документацію із землеустрою.

   Землевпорядники стежать за тим, щоб земля використовувалася раціонально і ефективно. Вони мають добре знати закони, щоб вести планування і документацію. Від їх професіоналізму залежить, наскільки по-господарськи використовується земля та в якому стані вона буде передана нащадкам.

    Саме такі відповідальні професіонали працюють у нашій громаді.

    Цього дня щиро вітаємо працівників Відділу земельних відносин, екології та охорони навколишнього середовища Оліївської сільської ради та всіх, хто пов’язав своє життя з землею - основою основ будь-якої країни.

    Щиро бажаємо Вам, шановні землевпорядники, міцного здоров’я, наснаги та натхнення на професійній ниві, особистого щастя, добробуту, всіх земних благ Вашим рідним та близьким. Нехай робота завжди буде в радість.

 

З повагою,

секретар Оліївської сільської ради

Анатолій Мельниченко

та депутатський корпус

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора