A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Оліївська громада
Житомирська область, Житомирський район

Чергові змагання - за здорове життя!

Дата: 17.02.2020 14:54
Кількість переглядів: 222

   Доброю традицією стали товариські спортивні змагання між учнями та молоддю Оліївської ОТГ та сусідніх громад. Черговий двобій юних спортсменів відбувся у Високівській ОТГ. Цього разу господарі та гості помірялися силами у волейболі та футболі.

   Як розповідають самі учасники, «змагання пройшли у надзвичайно цікавій та напруженій боротьбі - всі отримали величезне задоволення». За підсумками змагань, перемогу здобули господарі. Як кажуть, удома й стіни помагають. Зіграв роль і той факт, що представники Високівської ОТГ були дещо старші за спортсменів-оліївчан. Змагання були товариськими, тому цей факт зовсім не завадив, а навпаки був гарним загартуванням для наших односельчан перед подальшими матчами. І наші земляки вже готуються до матчу-реваншу, який має відбутися за місяць.

   Чергові спортивні змагання стали ще одним кроком у реалізації прийнятої Оліївською сільською радою Програми профілактики дитячої злочинності, алкоголізму та наркоманії.

   Діти вкотре висловили слова вдячності за розуміння та підтримку ініціатив для дітей та молоді Оліївській сільській раді та особисто секретарю Тетяні Курінній, депутатському корпусу і особисто керівнику депутатської групи «За народ!» Йосипу Кучинському.

 

 « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора