Ти - вічний біль, Афганістан...

Дата: 14.02.2020 12:43

Завтра, 15 лютого, Україна відзначатиме День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 31-шу річницю виведення військ з Афганістану.

Від імені керівництва та депутатського корпусу Оліївської сільської ради хочемо висловити слова вдячності та глибокої шани нашим землякам – воїнам-інтернаціоналістам, їхнім родинам, їхнім побратимам – усім тим, хто пройшов стежками страшної війни в Афганістані та на території інших держав.

У цей день помолимося за живих героїв і за тих, кого немає з нами.  На превеликий жаль, з Афганістану не повернувся наш земляк – уродженець села Троковичі Анатолій Чернецький. Вічна пам'ять герою і вічна слава його подвигу!

Сьогодні хочемо познайомити вас, дорогі друзі, з історією життя нашого славетного земляка. До вашої уваги – альбом пам'яті, який підготувала вчитель Троковицького природничо-екологічного ліцею Дорошенко Галина Василівна. Колектив ліцею дякує за надані матеріали з сімейного архіву сестрі Анатолія Чернецького Конончук Станіславі Василівні та за матеріали Троковицької книгозбірні Єфімчук Валентині Василівні.

Також до вашої уваги відеокліп на пісню, присвячену матері Анатолія Чернецького Галині Романівні, від побратимів нашого земляка.