Оголошено конкурс на заміщення вакантних посад директорів закладів освіти

Дата: 14.02.2020 08:18

Оліївська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора:

1. Оліївської гімназії, Житомирська область, Житомирський район, с. Оліївка, вул. Леоніда Ступницького, 55
  2. Некрашівської гімназії, Житомирська область, Черняхівський район, с. Некраші, вул. Високівська, 10
  3. Троковицького природничо-екологічного ліцею Житомирська область, Черняхівський район, с. Троковичі, вул. Рубанівська, 1-а

Вимоги до претендента: громадянство України, повна вища освіта за кваліфікаційно-освітнім рівнем магістра або спеціаліста, стаж педагогічної роботи не менше 3-х років, організаторські здібності, фізичний і психічний стан яких не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Умови оплати праці:

посадовий оклад, відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ» від 26 вересня 2005 року №557, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 03 жовтня 2005 року за № 1130/11410, зі змінами та доповненнями, надбавки та доплати відповідно до постанови №373 від 23.03.2011, постанови №78 від 31.01.2001, можливі надбавки відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та окремих галузей бюджетної сфери від 30 серпня 2002 року №1298, зі змінами та доповненнями (сума посадового окладу)

При проведенні конкурсу на заміщення вакантних посад здійснюється:

1)письмове тестування на перевірку знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти, зокрема Законів України « Про освіту», « Про загальну середню освіту», інших нормативно – правових актів у сфері загальної середньої освіти, а також Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» на період до 2029 року, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 14 грудня 2016 року 988;

2)розв’язання ситуаційного завдання на  перевірку професійних компетентностей (письмово);

3) публічна та відкрита презентація державною мовою перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії щодо проведення презентації.

Особи, які відповідають вимогам і бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи:

1) заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

2) автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

3) особовий листок по обліку кадрів та кольорове фото розміром 3*4;

4) копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;

5) копію документа про вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста);

6) копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання;

7) довідку про відсутність судимості;

8) програму розвитку закладу на 2 та 6 років;

9) мотиваційний лист довільної форми;

10) письмову згоду на обробку інформації, що міститься у відкритих єдиних державних реєстрах, доступ до яких є вільним;

Особа, яка подає документи несе персональну відповідальність за достовірність поданих документів та інформації.

Документи подають особисто до конкурсної комісії у термін, що становить 30 календарних днів з дня оприлюднення оголошення про проведення конкурсу на веб-сайті Оліївської сільської ради та засобах масової інформації.

Для довідок та подання документів для участі у конкурсі на заміщення вакантних посад звертатись до Оліїської сільської ради за адресою: Житомирський район, с. Оліївка, вул. Садова, 4 (територія заводу KROMBERG & SHUBERT), тел. 49 37 33, кабінет №1)