Оліївська громада
Житомирська область, Житомирський район
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Закликаємо жителів берегти світ навколо себе!

Дата: 12.02.2020 10:18
Кількість переглядів: 461

   До Оліївської сільської ради надходять повідомлення про несанкціоновані сміттєзвалища на території громади. Деяких місцевих жителів «ловлять на гарячому» - в момент, коли ті вивозять побутове сміття в канави та на пустирі, «залишають ганебні сліди» біля водойм та в лісах.

   Один з таких прикрих випадків зафіксовано в селі Некраші на території недобудованого цегельного заводу. Місцевий житель зафільмував чоловіка, який приїхав сюди викинути сміття і щиро дивувався, невже він робить щось погане. Адже не він перший вивозить непотріб на несанкціоноване сміттєзвалище, яке тут утворилося. На цьому місці зібралася вже величенька купа відходів.

   Також надійшло повідомлення про ситуацію на території поля за озером, що знаходиться біля автомобільної дороги Київ-Чоп: побутові відходи розкидані від траси до села Новоселиця.

   «Намагаємося прибрати, але зі стихійним скиданням відходів нам не впоратися. По даному факту викликали поліцію та був складений акт», - повідомляють небайдужі громадяни.

   Дана проблема перебуває на контролі і буде вирішуватися. Однак, як бачимо, подібні ситуації є непоодинокими і потребують свідомого ставлення збоку самих жителів.

   Варто нагадати, що в громадах є спеціально відведені місця для викидання побутових відходів. Також силами Комунального підприємства «Здобуток» Оліївської сільської ради постійно проводиться очищення території сіл від сміття. І тут важливо нагадати всім відому фразу, яка, на жаль, не завжди застосовується на практиці: «Чисто не там де прибирають, а там, де не смітять».

   Нагадаємо, що в громаді двічі на рік – весною та восени – проводиться місячник «За чисте довкілля».

   Просимо ознайомитися з правилами місцевого благоустрою, які знаходяться в кожному старостинському окрузі та на сайті громади, які затверджені 18 березня 2019 року, де зазначені права та обов'язки громадян.

   У цьому році Оліївська сільська рада планує закінчити Схему санітарної очистки, що дозволить заключати договори на вивезення твердих побутових відходів з громадянами та підприємствами, які розташовані на території ОТГ.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора