Оголошення! Встановлення засобів відеоспостереження

Дата: 07.02.2020 09:42

Шановні власники підприємств, кафе, барів, магазинів, готелів, АЗС! Враховуючи лист Житомирського районного відділення поліції Житомирського відділу поліції ГУНП в Житомирській області, просимо Вас в найкоротший час встановити на прилеглій території засоби відеоспостереження.

Про готовність провести таку роботу просимо повідомити Оліївську сільську раду, надіславши лист на електронну адресу: oliivskagromada_68@meta.ua.

На сьогодні в населених пунктах недостатньо встановлено засобів відеоспостереження для здійснення контролю за місцями зі складною оперативною обстановкою.

Актуальним механізмом забезпечення охорони публічної безпеки і порядку є виконання вимог Указу Президента України від 28.09.2008 № 276 «Про додаткові заходи щодо забезпечення прав і свобод людини, громадянина, громадського порядку, посилення боротьби зі злочинністю» та впровадження проекту «Безпечне місто».