A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Оліївська громада
Житомирська область, Житомирський район

Жителі Оліївської громади зможуть опанувати цифрові навички

Дата: 04.02.2020 11:29
Кількість переглядів: 543

    Оліївська сільська рада однією з перших долучилася до впровадження першої в історії України програми розвитку цифрових навичок громадян.

   Днями було проведено тренінг для працівників культури щодо ознайомлення з національною онлайн-платформою «Дія».

   «Тепер кожен українець може навчатись цифровій грамотності безкоштовно, корисно та цікаво! Долучайте до навчання ваших рідних!», - звернувся до всіх  Президент України Володимир Зеленський.

    В Україні з'явився досі небачений сучасний  формат, який пропонує навчання за участю експертів та українських зірок. На платформі, за адресою в мережі Інтернет osvita.diia.gov.ua, доступні освітні серіали для всіх загалом і для вчителів та батьків зокрема.

   Користувачі платформи навчаться знаходити інформацію онлайн, користуватися Google документами, налаштовувати конфіденційність, адмініструвати завдання онлайн, зв'язуватись із рідними; будуть розуміти, які онлайн-ігри безпечні; дізнаються, як не вестися на неправдиву інформацію, протидіяти кібербулінгу; зможуть завести власний блог, створити сторіз, продавати старі непотрібні речі через Інтернет; сплачувати комунальні і ще багато іншого. Зокрема, освітянам дана платформа допоможе йти в ногу з часом і втримувати інтерес учнів.

    Через певний час перші кроки онлайн-грамотності стануть більш доступними для жителів нашої громади. Опанувати цифрові навички можна буде на базі бібліотек та клубних закладів.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора