У Оліївській сільській раді створено Центр надання соціальних послуг

Дата: 28.12.2019 11:34

27 грудня 2019  року відбулося пленарне засідання позачергової 29-ї сесії  сьомого скликання  Оліївської  сільської  ради за участю старост Кам’янського та Троковицького старостинських округів, керівників структурних підрозділів та спеціалістів апарату ради під головуванням її секретаря Тетяни Курінної.

У ході пленарного засідання депутати розглянули низку  назрілих питань життя громади, які потребували термінового  вирішення та прийняли щодо них відповідні рішення.

Зокрема, було прийнято рішення про створення комунального закладу «Центр надання соціальних послуг Оліївської сільської ради Житомирського району Житомирської області». Було затверджено структуру, чисельність працюючих та Статут закладу.