A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Оліївська громада
Житомирська область, Житомирський район

Привітання з Днем місцевого самоврядування

Дата: 06.12.2019 14:55
Кількість переглядів: 280

   Шановні депутати, працівники та ветерани органів місцевого самоврядування! Шановна громадо! Прийміть найщиріші вітання з нагоди дійсно всенародного свята - Дня місцевого самоврядування. Це свято нашої громади, громади кожного села, кожного їх мешканця. 

     Адже місцеве самоврядування - це народовладдя, це можливість кожного впливати на життєдіяльність громади, брати участь у вирішенні нагальних проблем, у розбудові наших населених пунктів.

 
   Сьогодні на органи місцевого самоврядування покладено велику відповідальність за соціально-економічний розвиток територій та благополуччя їх жителів. Від професіоналізму, досвіду і компетентності, самовідданої праці, наполегливості і відповідальності працівників органів місцевого самоврядування, депутатів залежить добробут людей, наше спільне майбутнє.
 
   З нагоди свята прийміть слова вдячності за Вашу сумлінну та самовіддану працю на благо рідної громади та України. 
 
   Від усього серця бажаємо всім міцного здоров’я, наснаги, витримки, оптимізму. Нехай професійність та досвід, творче ставлення до виконання своїх обов’язків сприяють розбудові й розвитку великої України, яка починається з маленької громади.      
 
З повагою 
Секретар Оліївської сільської ради Тетяна Курінна
та представники депутатського корпусу

  

 

« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора