Привітання від імені секретаря та депутатського корпусу Оліївської сільської ради з Днем Збройних Сил України

Дата: 06.12.2019 10:05

Фото без опису   Шановні військовослужбовці, захисники Батьківщини! Дозвольте щиро й сердечно привітати Вас з професійним святом -  Днем Збройних Сил України.

Це свято сильних, мужніх і сміливих людей, готових у потрібний момент стати захистом і опорою для своєї країни, рідних і близьких. Ваша служба - це не тільки професія, для більшості з вас - це справа всього життя.

На жаль, сьогодні професія військовослужбовця надзвичайно сильно пов'язана з небезпечною, адже українська армія, ризикуючи власним життям, відстоює право наших співгромадян жити в суверенній і незалежній Україні.

Дякуємо Вам за те, що в непростий для країни час Ви мужньо захищаєте нашу Батьківщину.

Висловлюємо вдячність військовослужбовцям - усім Вам, завдяки кому ми маємо мирне небо над головою.

Щиро бажаємо Вам і Вашим сім'ям міцного здоров'я, добра, злагоди!

Нехай Господь береже Вас та Ваших близьких!

З повагою та вдячністю

Секретар Оліївської сільської ради