В Оліївській ОТГ долучаться до проведення Всеукраїнського тижня права

Дата: 04.12.2019 09:22

Фото без описуВідповідно до статей 32, 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та розпорядження голови обласної державної адміністрації від

30.09.2019 № 343 «Про затвердження регіонального плану заходів з участі у проведенні у 2019 році Всеукраїнського тижня права», з метою підвищення обізнаності громадян щодо міжнародних стандартів прав людини та механізмів їх реалізації та захисту головою Оліївської сільської ради видано власне розпорядження щодо затвердження плану заходів з проведення у 2019 році на території Оліївської сільської ради Всеукраїнського тижня права.

Ознайомитися з повним текстом цього розпорядження та запланованими заходами можна за наступним посиланням