Оліївські студенти мають змогу виграти оплату навчання

Дата: 20.11.2019 08:29

У межах соціального проекту для студентів "Scholarship в Україні" триває ІV конкурс, призовий фонд якого складає 63 000 грн. Студенти Оліївської громади (очної та заочної форми навчання) мають змогу взяти участь у конкурсі, переможець якого отримає оплату одного року навчання в українському ЗВО.

Це вже IV конкурс для студентів ЗВО (закладі вищої освіти), який організовує компанія CyberShark, ініціатори такого соціального проекту в Україні. Минулі конкурси цього проекту, за результатами якого студенти вже отримали свої гранти та призи, можна переглянути на сайті проекту.

У межах цього конкурсу "Scholarship в Україні" надається 3 окремих гранти. Троє переможців отримають гранти по 15 000 грн кожний. Студенти, які посядуть 2-і та 3-і місця також отримають заохочувальні грошові призи.

Переглянути теми та умови конкурсу можна на сторінках проекту грантонадавачів:

1 грант

2 грант

3 грант

Теми для написання робіт пропонуються в фінансово-економічній сфері для поліпшення фінансової грамотності української молоді.

Участь у конкурсі безкоштовна. Роботи приймаються до 20.12.2019 р.

Проект "Scholarship в Україні" підтримали понад 100 органів місцевої влади, близько 40 ВУЗів, громадські організації та онлайн ЗМІ. Організатори дякують партнерам за підтримку соціального проекту "Sсholarship в Україні"  та наголошують на його важливості щодо мотивування української молоді.