A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Оліївська громада
Житомирська область, Житомирський район

Оліївські студенти мають змогу виграти оплату навчання

Дата: 20.11.2019 08:29
Кількість переглядів: 345

    У межах соціального проекту для студентів "Scholarship в Україні" триває ІV конкурс, призовий фонд якого складає 63 000 грн. Студенти Оліївської громади (очної та заочної форми навчання) мають змогу взяти участь у конкурсі, переможець якого отримає оплату одного року навчання в українському ЗВО.

 

   Це вже IV конкурс для студентів ЗВО (закладі вищої освіти), який організовує компанія CyberShark, ініціатори такого соціального проекту в Україні. Минулі конкурси цього проекту, за результатами якого студенти вже отримали свої гранти та призи, можна переглянути на сайті проекту.

 

    У межах цього конкурсу "Scholarship в Україні" надається 3 окремих гранти. Троє переможців отримають гранти по 15 000 грн кожний. Студенти, які посядуть 2-і та 3-і місця також отримають заохочувальні грошові призи.

 

   Переглянути теми та умови конкурсу можна на сторінках проекту грантонадавачів:

   1 грант 

   2 грант   

   3 грант 

 

   Теми для написання робіт пропонуються в фінансово-економічній сфері для поліпшення фінансової грамотності української молоді. 

 

   Участь у конкурсі безкоштовна. Роботи приймаються до 20.12.2019 р.

 

   Проект "Scholarship в Україні" підтримали понад 100 органів місцевої влади, близько 40 ВУЗів, громадські організації та онлайн ЗМІ. Організатори дякують партнерам за підтримку соціального проекту "Sсholarship в Україні"  та наголошують на його важливості щодо мотивування української молоді.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора