Позачергова сесія Оліївської сільської ради прийняла рішення про створення ЦНАП

Дата: 15.11.2019 16:34

Фото без опису15 листопада 2019  року відбулося пленарне засідання позачергової 26-ї сесії  сьомого скликання  Оліївської  сільської  ради за участю заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Валерія Петрука, старост Кам’янського та Троковицького старостинських округів, керівників структурних підрозділів та спеціалістів апарату ради під головуванням її секретаря Тетяни  Курінної.

У ході пленарного засідання депутати розглянули низку  назрілих питань життя громади, які потребували термінового  вирішення та прийняли щодо них відповідні рішення.

Зокрема, було прийнято рішення про створення відділу «Центр надання адміністративних послуг» в Оліївській сільській раді.

Ознайомитися із рішеннями позачергової 26-ї сесії 7-го скликання Оліївської сільської ради, після набуття ними чинності у визначеному законодавством порядку, буде можливо в розділі «Офіційні документи» цього веб-сайту.