Оголошення про проведення процедури громадських слухань

Дата: 11.10.2019 13:04

Оголошення про проведення процедури громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території «Детальний план території земельної ділянки під будівництво та обслуговування житлового будинку та господарських будівель і споруд по вулиці Січових Стрільців, 45, с.Світин Житомирського району. Підстава для розробки ДПТ – рішення № 783 двадцять третьої сесії 7-го скликання Оліївської сільської ради Житомирського району від 6 вересня 2019 року. Орієнтовна площа в межах розробки ДПТ – 1,2 га. Замовник розроблення ДПТ - Оліївська сільська рада. Фінансування з розробки ДПТ – Дурицька Людмила Володимирівна. Розробник детального плану території – ТОВ «Центр інвентаризації». Оприлюднення матеріалів ДПТ та прийом пропозицій буде здійснюватися з 11 жовтня 2019 року по 11 листопада 2019 року за адресою: Житомирський район, село Оліївка, вул. Садова, 4, приміщення сільської ради. Громадські слухання відбудуться 8 листопада 2019 року о 12.00 год. за адресою: Житомирський район, село Оліївка, вул. Садова, 4, приміщення сільської ради. Відповідальна особа за прийом пропозицій – головний спеціаліст відділу будівництва, архітектури, житлово-комунального господарства, благоустрою та інфраструктури Морозюк А.В.

Додатки:

1. Детальний план території земельної ділянки.
  2. Схема розташування земельної ділянки.
  3. План використання території.
  4. Проектний план.