Оголошення про проведення громадських слухань

Дата: 15.02.2019 16:51

Фото без описуОголошення про проведення процедури громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території

Підстава для розробки ДПТ – рішення Оліївської сільської ради №320 від 21 грудня 2018 року.

Замовник розроблення ДПТ – Оліївська сільська рада.

Розробник ДПТ –  ТОВ «АСТЕРІЯ+».

15 березня 2019 року о 10.00 год. у приміщенні Оліївської сільської ради вул. Садова, 4, с. Оліївка відбудуться громадські слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території, а саме: Детальний план території «Коригування детального плану території (ДПТ) розміщення групи багатоповерхових та малоповерхових житлових будинків по вул. Народицькій на землях запасу Оліївської сільської ради Житомирського району (розміщення кварталу житлової і громадської забудови, об’єктів інфраструктури в с. Оліївка по вулицях Малинській, Народицькій та в житловому масиві Крошенський)».

Оприлюднення ДПТ та прийом пропозицій буде здійснюватися з «15» лютого 2019 р. по «18» березня 2019 р. за адресою: Житомирська область, Житомирський район, с. Оліївка, приміщення сільської ради.

Відповідальна особа за прийом пропозицій – секретар сільської ради Курінна Т.Г..