Юні жителі Оліївської громади стали фіналістами танцювальних змагань у Львові

Дата: 28.10.2019 13:12

Фото без описуСпортсмени-танцюристи з Оліївської громади вийшли в фінал Всеукраїнських класифікаційних та рейтингових змагань з танцювального спорту «West Ukrainian Open - 2019», які відбулися минулих вихідних у Львові.

В змаганнях брали участь представники Києва, Одеси, Львова, Хмельницького, Чернівців, Самбору, Червонограда, Кропивницького, Дрогобича та інших українських міст.

Наша юні земляки гідно представили свою громаду серед 800 пар учасників даних змагань.

«Мені дуже сподобалося – хочу ще!», - поділилася враженнями юна танцівниця Діана Ващук, яка нещодавно в парі з Владом Лавренюком показали кращі результати на попередніх змаганнях в м. Умань.

Нагадаємо, що в Оліївській громаді вже довгий час безкоштовно діють танцювальні гуртки в селах Кам'янка, Сонячне, Довжик, Троковичі. Зокрема, в Довжику оголошено набір дітей в нову групу.

«Дуже приємно, що керівництво Оліївської громади не стоїть осторонь розвитку талановитих дітей та з розумінням ставиться до частих, часом навіть спонтанних поїздок для підвищення кваліфікаційних здібностей наших спортсменів», - зазначив керівник танцювального клубу «Мелодія» Олег Супрунчук.

Уже друга подібна поїздка була організована завдяки всебічній підтримці депутатського корпусу та особисто секретаря Оліївської сільської ради Тетяни Курінної.