Троковицькі ліцеїсти влаштували ярмарок заради хворих дітей

Дата: 25.10.2019 15:38

Фото без опису25 жовтня в Троковицькому природничо-екологічному ліцеї відбувся благодійний ярмарок. Учні разом з батьками наготували різноманітної смакоти та продавали її усім охочим. Мета заходу – збір коштів для онкохворих дітей.

Долучилися до свята й секретар Оліївської сільської ради Тетяна Курінна, працівники апарату та депутати сільської ради. Секретар ради опустила до скриньки кошти від усіх них, а також від тих депутатів, які не змогли особисто побувати на заході.

Також гості охоче купували й куштували смаколики, підкреслюючи неймовірний смак продуктів, виготовлених з любов'ю.

Крім цього, ліцеїсти влаштували яскравий флешмоб та концерт, запросивши всіх до спільної доброї справи.

Всього ліцеїстам вдалося під час ярмарку заробити 5 тисяч гривень, які вже найближчим часом будуть передані дітям, які цього потребують.

Також подібний захід відбувся нещодавно в Некрашівському закладі дошкільної освіти "Бджілка".