Сільгосппідприємства та виробники продуктів харчування дізнаються більше про Туреччину

Дата: 24.10.2019 10:48

Українські малі та середні підприємства, що працюють у галузі сільського господарства та виробництва продуктів харчування, запрошують до участі в практикумі «ABSORB ТУРЕЧЧИНА: Торогові можливості на ринку Туреччини для агросектору та виробників продуктів харчування».

Захід відбудеться 30 жовтня з 15:00 по 18:00 в Києві, за інформаційної підтримки Офісу з просування експорту України.

Учасники практикуму дізнаються:

– Чим цікавий для українських компаній агросектору та виробників готових харчових продуктів ринок Туреччини: обсяг ринку, купівельна спроможність, тренди, аналіз споживачів, ключові гравці на ринку.

– Що потрібно знати, щоб експортувати агро/харчові продукти до Туреччини?

– Особливості бізнес-культури Туреччини.

– Програму та умови участі у Торговій місії до Туреччини для агросектору та виробників харчових продуктів (лютий 2020).

Робоча мова заходу: англійська, переклад не передбачено.

Зареєструватись на практикум та дізнатися більше про подію можна за посиланням: https://preview.mailerlite.com/w2n2m3

Реєстрація триває до 27 жовтня 2019 включно!

Проект фінансується в рамках ініціативи ЄС EU4Business та реалізується ЄБРР

Більше про торгові місії, виставки – дослідження ринку – освітні можливості для МСБ тут: http://m.me/export4sme

Контактна особа:

Ірина Онікієнко, Організатор та керівник торгової місії до Туреччини, Проект «Консолідація експортного потенціалу МСБ та спрощення доступу до зовнішніх ринків», що фінансується в рамках ініціативи ЄС EU4Business та реалізується ЄБРР.

sme@fsr.org.ua

NEW_ABSORB Turkey торгові можливості на ринку Туреччини для виробників агрохарчових продуктів