Оліївська громада
Житомирська область, Житомирський район
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Підприємців запрошують до участі в міжнародній виставці-ярмарку в Білорусі

Дата: 24.10.2019 09:01
Кількість переглядів: 236

    Представників бізнес-кіл та підприємств громади запрошують взяти участь у XXV Міжнародній спеціалізованій виставці-ярмарку «ПРОДЕКСПО-2019», яка є найбільшим профільним заходом виробників продовольчих товарів у Республіці Білорусь.

 

     Захід проходитиме з 12 по 15 листопда в м. Мінськ.

 

     Програмою «ПРОДЕКСПО-2019» передбачається, окрім виставково-ярмаркових заходів, проведення конгресу «Харчова промисловість Республіки Білорусь в умовах поглиблення інтеграційних процесів», Міжнародного симпозіуму хлібопекарів, Міжнародного кулінарного кубку, Міжнародного дегустаційного конкурсу алкогольних та безалкогольних напоїв «Золотий келих», семінару «Інтелектуальна власність в харчовій промисловості», бліц-переговорів між торговельними мережами та виробниками продовольчих товарів.

 

     Програма «ПРОДЕКСПО-2019» доступна за посиланням: www.belexpo.by

   

    Умови участі в Міжнародному дегустаційному конкурсі «Золотий келих» (проводиться за окремою програмою: www.zalatykelih.by/o-konkurse)

 

     З організаційних питань щодо участі в заході та його формату звертатись до Хрол Наталії: тел. +375-29-889-56-63; prodexpo@belexpo.by

 

    З питань участі у Міжнародному дегустаційному конкурсі «Золотий келих» звертатись до Бельської Ірени: тел. +375-29-650-97-86; zalatykelih@bk.ru


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора