Оголошення про проведення громадських слухань

Дата: 07.10.2019 08:56

Оголошення про проведення процедури громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в селі Оліївка Житомирського району.

Мета – розробки ДПТ – впорядкування існуючої забудови з можливістю розміщення житлової забудови садибного типу. Підстава для розробки ДПТ – рішення № 566 вісімнадцятої сесії 7 скликання Оліївської сільської ради Житомирського району від 12 квітня 2019 року. Орієнтовна  площа в межах розробки ДПТ - 1,3500 га. Замовник розроблення ДПТ – Оліївська сільська рада. Фінансування з робробки ДПТ – Петрук Вадим Валерійович. Розробник детального плану території – ФОП Молодико Ю.В.

Оприлюднення матеріалів ДПТ та прийом пропозицій буде здійснюватися з 7 жовтня 2019 року по 7 листопада 2019 року за адресою: Житомирський район, село Оліївка, вул. Садова, 4, приміщення сільської ради. Громадські слухання відбудуться 22 жовтня 2019 року о 15:00 за адресою: Житомирський район, село Оліївка, вул. Садова, 4, приміщення сільської ради.   Відповідальна особа за прийом пропозицій – головний спеціаліст відділу будівництва, архітектури, житлово-комунального господарства, благоустрою та інфраструктури Морозюк А.В.