В Оліївській ОТГ пройшов День благоустрою та триває місячник «За чисте довкілля»

Дата: 17.10.2019 15:31

Фото без описуНа території Оліївської ОТГ, відповідно до розпорядження сільського голови, на підставі відповідних законодавчих актів, з 1 по 31 жовтня проводиться місячник «За чисте довкілля».

Мета - забезпечення утримання території населених пунктів Оліївської сільської ради у належному стані, створення сприятливих умов для життєдіяльності громадян, поліпшення екологічного стану та архітектурно-естетичного вигляду об’єктів. Протягом місяця відбувається приведення в належний санітарний стан територій населених пунктів, здійснення заходів із ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ, побутових та інших відходів, прибирання та приведення в належний санітарний стан прибудинкових територій, парків, скверів, дитячих, спортивних та господарських майданчиків, кладовищ, братських могил, меморіальних комплексів та місць почесних поховань, вулиць, доріг, тротуарів, а також забезпечення очищення від сміття берегів водойм та зелених насаджень загального, обмеженого та спеціального призначення.

У рамках місячника «За чисте довкілля» нещодавно в громаді було проведено День благоустрою із залученням до цієї справи громадських організацій та навчальних закладів. Зокрема, керівництво та працівники Оліївської сільської ради прибирали сміття вздовж міжнародного автошляху Житомир-Виступовичі  в межах сіл Оліївка, Піщанка, Троковичі. Також було прибрано територію навколо пам’ятного знаку в Піщанці, на місці героїчної загибелі батареї Героя Івана Саєнка.

До участі в місячнику «За чисте довкілля» запрошуються усі небайдужі жителі Оліївської ОТГ.