Оголошення про проведення громадських слухань

Дата: 13.09.2019 09:38

Фото без описуОголошення про проведення процедури громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території (ДПТ) –

«Детальний план території земельної ділянки для розміщення та експлуатації станції технічного обслуговування автомобілів за адресою: вул. Нескорених, 55-а, с. Довжик Житомирського району Житомирської області».

Підстава для розробки ДПТ – рішення Оліївської сільської ради №235 від 5 жовтня 2018 року. Орієнтовна рлоща земельної ділянки – 0,1193 га.

Замовник розроблення ДПТ – Оліївська сільська рада.

Розробник ДПТ – ПП «Містобудівна політика».

Оприлюднення ДПТ та прийом пропозицій буде здійснюватися з 13 вересня 2019 року по 14 жовтня 2019 року за адресою: Житомирська область, Житомирський район, село Оліївка, приміщення сільської ради. Відповідальна особа за прийом пропозицій – секретар сільської ради Курінна Т.Г.