Жителі Оліївської громади побували на відкритті театрального сезону

Дата: 27.09.2019 12:23

Жителі Оліївської громади вкотре відвідали Житомирський академічний музично-драматичний театр імені Івана Кочерги. Цього разу дивилися захоплюючу виставу "За двома зайцями", присвячену відкриттю театрального сезону.

Яскрава сценографія, талановита гра акторів, якісне світло та звук, улюблені герої на сцені - усе це залишило враження, які важко передати словами. Для наших земляків такі поїздки - це можливість дітям разом з батьками долучитися до прекрасного. Тим самим забезпечується великий виховний момент.

За можливість вкотре побувати в стінах театру діти та дорослі вдячні секректарю Оліївської сільської ради Тетяні Курінній, голові депутатської групи "За народ!" Йосипу Кучинському та депутатам виборчих округів села Довжик.