A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Оліївська громада
Житомирська область, Житомирський район

Чергова приємна новина: в Оліївці заасфальтували три провулки

Дата: 27.09.2019 11:37
Кількість переглядів: 329

    Як ми вже неодноразово повідомляли, відповідно до Плану соціально-економічного розвитку Оліївської об’єднаної територіальної громади на поточний рік заплановано відремонтувати 48 вулиць чи їх найпроблемніших частин.

Тож дорожньо-будівельні роботи, розпочаті ще наприкінці березня, без тривалих перерв продовжуються і по сьогодні. Ось і минулого тижня в Оліївці, з ініціативи депутата сільської ради від виборчого округу №3 Олександра Готича у стислі строки капітально відремонтовано майже чотириста погонних метрів сільських доріг. Це, зокрема, перший та другий провулки Шкільні, заасфальтовані на ширину три метри з облаштуванням півметрових узбіч, а також перший провулок Молодіжний, де ширина асфальту – 3,5 метри і теж із узбіччям шириною півметра.

    Як зауважив О.Готич, швидкий та вчасний ремонт оліївських вулиць вдалося зробити, зокрема, також завдяки підтримці усього депутатського корпусу Оліївської сільської ради та начальника відділу будівництва, архітектури, житлово - комунального господарства, благоустрою та інфраструктури апарату ради Василя Городнюка. « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора