В Оліївській ОТГ незабаром стартує місячник «За чисте довкілля»

Дата: 24.09.2019 09:59

Фото без описуВідповідно до розпорядження Оліївського сільського голови від 16.09.2019 р. № 84-02-А/19 «Про проведення заходів із санітарного очищення та благоустрою

територій населених пунктів Оліївської сільської ради», на підставі Законів України «Про благоустрій населених пунктів», «Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення», «Про місцеве самоврядування в Україні», розпорядження Кабінету Міністрів України від 31.03.2010 № 777-р «Деякі питання проведення щорічної акції «За чисте довкілля» та дня благоустрою територій населених пунктів», з метою забезпечення утримання території населених пунктів Оліївської сільської ради у належному стані, створення сприятливих умов для життєдіяльності громадян, поліпшення екологічного стану та архітектурно-естетичного вигляду об’єктів в громаді з 01.10.2019 по 31.10.2019 буде проведено місячник «За чисте довкілля» із приведення в належний санітарний стан територій населених пунктів, здійснення заходів із ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ, побутових та інших відходів, прибирання та приведення в належний санітарний стан прибудинкових територій, парків, скверів, дитячих, спортивних та господарських майданчиків, кладовищ, братських могил, меморіальних комплексів та місць почесних поховань, вулиць, доріг, тротуарів, а також забезпечення очищення від сміття берегів водойм та зелених насаджень загального, обмеженого та спеціального призначення.

Також в рамках місячника «За чисте довкілля» 11.10.2019 року в громаді буде проведено День благоустрою із залученням до цієї справи громадських організацій та навчальних закладів.

До участі в місячнику «За чисте довкілля» та Дні благоустрою запрошуються усі небайдужі мешканці Оліївської ОТГ.