A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Оліївська громада
Житомирська область, Житомирський район

Оліївська ОТГ передала черняхівським рятувальникам пожежну мотопомпу

Дата: 04.09.2019 11:10
Кількість переглядів: 186

     Оліївська громада закупила для Черняхівського районного сектору Управління ДСНС в Житомирській області пожежну мотопомпу. 29 серпня відбулася передача такого необхідного знаряддя.

 

     Закупівля мотопомпи стала відповіддю на прохання рятувальників Черняхівщини та є черговим кроком до поглиблення тривалої плідної співпраці.

 

     У зустрічі з представниками ДСНС у Черняхові від імені керівництва та депутатського корпусу Оліївської сільської ради взяли участь секретар ради Тетяна Курінна та начальник відділу зв'язків з громадськістю та прогресивного розвитку Анатолій Мельниченко.

 

     Під час спілкування обговорили основні проблеми, з якими зіштовхуються рятувальники, та можливі шляхи їх вирішення.

 

     Передаючи пожежну мотопомпу, Тетяна Курінна подякувала за ту щоденну невтомну працю, яку здійснюють герої-рятівники, та побажала, щоб цей подарунок якомога ефективніше допомагав рятувати життя людей та їхнє майно від надзвичайних ситуацій.

 

     У свою чергу, начальник Черняхівського районного сектору Управління ДСНС в Житомирській області Сергій Огородник подякував за розуміння нагальних проблем і потреб рятувальників збоку керівництва та депутатів Оліївської ОТГ та підкреслив важливість плідної злагодженої співпраці, яка склалася.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора