Повідомлення про проведення громадських слухань щодо розроблення детального плану території

Дата: 03.08.2019 11:13

Фото без описуПро проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території «Детальний план території розташованої в межах вулиць Л. Ступницького та Вишпільської для впорядкування території школи та розміщення дошкільного навчального закладу і малоповерхової забудови с. Оліївка Житомирського району Житомирської області». Підстава для розробки ДПТ – рішення Оліївської сільської ради № 193 від 14 серпня 2018 р. Орієнтовна площа земельної ділянки – 3,5 га. Замовник розробки ДПТ – Оліївська сільська рада. Розробник ДПТ – ТОВ «Центр Інвентаризації». Оприлюднення ДПТ та прийом пропозицій буде здвйснюватися з 2 серпня 2019 року по 2 вересня 2019 року за адресою: Житомирська область, Житомирський район, с. Оліївка, вул. Садова, 4, приміщення сільської ради. Відповідальна особа за прийом пропозицій – секретар сільської ради Курінна Т.Г.