A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Оліївська громада
Житомирська область, Житомирський район

Жителі Оліївської громади у Пирогові пізнавали побут предків

Дата: 19.08.2019 14:45
Кількість переглядів: 179

    17 серпня жителі Оліївської ОТГ побували на екскурсії в Національному музеї народної архітектури та побуту України (селище Пирогів, що на Київщині).

   - Музей розміщений в унікальному природно-етнографічному місці з розлогими долинами, байраками, каскадом старовинних ставків, давньоруськими курганами… Це місце, в якому повинен побувати кожен житель України – щоб доторкнутися до її історії, побачити, відчути і зрозуміти, - каже депутат Оліївської сільської ради Віктор Рудик.

    Під час відвідин музею екскурсоводи в найдрібніших деталях розповіли про життя та побут українців у давні часи. Подорожні отримали багато корисної інформації, позитивних вражень вкупі з гарним настроєм. Зокрема, в музеї цього дня відбувався перший Всеукраїнський фестиваль гречкосіїв. Дійство супроводжували пісні, танці, ігри, змагання. А ще наші земляки дізналися про досі невідомі широкому загалу факти про таку, здавалося б, знайому кожному культуру, як гречка.

    Також цього дня представники Оліївської громади відвідали Державний музей авіації України. 

    Екскурсанти вдячні за організацію та проведення поїздки секретарю Оліївської сільської ради Тетяні Курінній та депутатам ради Геннадію Галіцькому, Віктору Скоковському та Василю Городнюку. « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора